Jdi na obsah Jdi na menu
 


Učitel má s Pepíčkem neustálé problémy. Zlobí ho mimo jiné skutečnost, že mu Pepíček pořád tyká. A proto se rozhodne, že mu uloží přísný trest. Pepíček musí doma stokrát napsat: "Nesmím učiteli za žádných okolností tykat!" Druhý den učitel kontroluje trest a s překvapením zjistí, že Pepíček napsal větu dvěstěkrát. Proč jsi ji, prosím tě, napsal dvěstěkrát?" diví se. "Když já jsem ti chtěl udělat radost..."

Vběhne Pepíček do drogerie. "Honem, honem! Ségru napadl včelí roj!" Prodavačka se zděsí: "Proboha, ale my tady nemáme žádné léky, to musíš do lékárny!" "Prosím vás, kdo mluví o lécích? Já chci film do foťáku!"

"Odkud máš tu žvýkačku?" ptá se vyčítavě maminka Pepíčka. "Dalas mi přece pětikorunu mami!" brání se Pepíček. "To ano, ale ta byla do kostela!" odpoví maminka. "No ale představ si, že tam pouštěli zadarmo..."

Doktor povídá pacientovi,který se právě probral z narkózy:,,Dobře to dopadlo,ale měli jsme s vámi práci.Pořád jste se s námi pral,dlouho jsme vás nemohli uspat.",,Bodejť bych nepral,vždyť já jsem k vám přišel jenom vyčistit okna!"

Na břehu ostrova stojí zarostlý muž a mává rukama na loď plující kolem.,,Kdo je to?"ptá se jeden pasažér kapitána.,,Nevím,ale vždycky se takhle raduje,když jedeme okolo"

Příjde Pepíček pozdě do školy a omlouvá se:,,Promiňte,opozdil jsem se,protože jeden pán na zastávce ztratil desetikorunu.",,A tys mu jí pomáhal hledat?",,Ne já jsem na ní stál!"

jede trabant po dálnici a v půlce mu to chcípne.porsche se mu nabídne že ho potáhne a kdyby jel na něho moc rychle tak at blyká blynkrem do leva a najednou ferari.Na radaru policajti pívečko koblížky a ten jeden říka tak tohle sem nežral.Ferari 220 porsche220 trabant220a blyká že bude předjíždět.

sex v noci

manželka lomcuje z manželelm ža chce sex a on jí na to říka prosimtě a koho ti mám ted o půl noci zhánět!!!

sexuální zdrženlivost

Pan doktor mi řek ,že mám mít sexuální zdrženlivost a tak sem se sexuálně zdržel a málem sem přišel pozdě do práce.

sir a dovolená

sire vezmete sebou na dovolenou i My Lady??Nevim Jean kdo by se chtěl po horách vláčet s urnou...

pepíček

paní učitelka říka:kdo si myslí ,že je hloupý at si stoupne a Pepíček si stoupne a paní učitelka se ptá:ty si myslíš ,že seš hloupý ne jási stoupl abyste nestála sama:-)

pepíček pepíček se ptá:paní učitelko máte prsa???a paní učitelka říká ano mám a proč je nenosíte?!

pepíček&voda

učitelka se ptá pepíčku kde ses naučil tak hezky plavat?? no přece ve vodě